Kované ploty a brány na míru

UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ A ZÁMEČNICTVÍ

* Společnost Dastra - montáže, spol. s r.o. byla založena v roce 1993

VYRÁBÍME A MONTUJEME KOVANÉ PLOTY A BRÁNY, KOVANÉ MŘÍŽE, ZÁBRADLÍ A RŮZNÉ KOVANÉ VÝROBKY, STAVÍME OCELOVÉ KONSTRUKCE VČETNĚ JEJICH OPLÁŠTĚNÍ, PRODÁVÁME KOMPONENTY A METRÁŽ PRO KOVANÉ PLOTY, DÁLE VYRÁBÍME KOVANÝ NÁBYTEK, VÁNOČNÍ SVÍCNY, STOJANY NA STROMKY A DALŠÍ KOVANÉ VÝROBKY. POSKYTUJEME SLUŽBY  S NAŠÍ VÝŠKOVOU TECHNIKOU - AUTOJEŘÁBEM A PLOŠINOU.

ZIMA SE BLÍŽÍ, JEŠTĚ STIHNETE DÁT VAŠEMU DOMU NOVÝ KOVANÝ PLOT, MY JSME PŘIPRAVENI VÁM POMOCI S JEHO VÝBĚREM! NEZÁVAZNÁ KALKULACE ZDARMA!

Nabízíme Vám kovaná oplocení, brány a zábradlí zhotovená na míru, včetně jejich montáže. Vyberte si z našich ukázek kovaných plotů nebo nám zašlete svůj vlastní návrh a my Vám vypracujeme zdarma a nezávazně cenovou nabídku. Nabízíme Vám také výrobu jednotlivých tyčí a komponentů a kované ploty či zábradlí si můžete dohotovit již sami. Vyberte si v našem e-shopu kovaných tyčí a prvků nebo nám zašlete své vlastní návrhy a my Vám je zhotovíme. Konzultace ohledně kovaných plotů a dalších výrobků je možná telefonicky, emailem nebo v sídle naší firmy.

Nechte se inspirovat ukázkami našich již zhotovených kovaných plotů a zábradlí nebo nám předložte svůj vlastní návrh kovaného plotu a přijeďte se poradit do sídla naší firmy ve Štikově u Nové Paky.

- zaměření kovaných plotů v místě stavby zdarma

- povrchová úprava kovaných výrobků je dle přání zákazníka (doporučujeme včetně žárového zinkování, reaktivní barvy, navrch kovářskou barvu)

* další ukázky kovaných plotů, bran, zábradlí, mříží najdete v našem webshopu a fotogalerii

A proč si zvolit kovaný plot? Výhodou těchto plotů je hlavně jejich životnost. Povrchová úprava žárovým zinkováním zabraňuje jejich korodování. O kovaný plot se nemusíte každý rok pracně starat, brousit, natírat. Na konečnou povrchovou úpravu kovaných plotů používáme reaktivní nátěr a v závěru kovářskou barvu. Kovaný plot tak nepůsobí uměle.

Kovaný plot kovaný plot Kované zábradlí Kovaná brána Kovaný plot Kovaný plot

 

 

 

 

 
Valid XHTML & CSS | Template Design LernVid.com and ah-68